Sem vložte příslušný text včetně HTML syntaxe nebo v případě nevyužití této části vše vymažte - tedy včetně tohoto textu!
Liga mistrů se po několika měsících vrací na scénu. Kabinet manažera Arséna Wengera zdobí všechny trofeje, jen jediná mu však chybí. Je to právě trofej vítěze Ligy Mistrů, po které dle svých slov nesmírně touží.
O utkání v Záhřebu…
Je třeba podat maximálně soustředěný výkon a jít do utkání s vědomím, že jde o hodně. Prospat začátek by byla nejsnazší cesta ze soutěže. Rádi bychom s Bayernem bojovali o postup z prvního místa. Nesmíme ale zároveň zapomínat na Olympiacos a Záhřeb, kteří jsou také ve hře. První utkání ve skupině bude odrážet náš hlad po vítězství.
O Walcottovi, jakožto hrotovém hráči…
Myslím, že Theo má čuch na góly. V pokutovém území jej zdobí skvělý pohyb a s prvním dotekem problém nemívá. Jakmile dá dva, tři góly, probudí se v něm gólový instinkt na plno a bude zakončovat mnohem přirozeněji a lépe.
O rotaci hráčů…
Čeká nás náročný program. Mám k dispozici 20 zkušených kvalitních hráčů, takže je vždy těžké vybrat sestavu pro dané utkání. Vyměnit tedy zápas od zápasu dva, tři hráče už není takový problém, jaký to byl pár let zpátky. Je jasné, že v následujících třech týdnech nenastoupí vždy stejná sestava. Hráči, kteří to potřebují, si určitě odpočinou. Přesto se budu snažit udržet vyváženou chemii týmu.
O minulém ročníku Ligy mistrů…
Rozhodujícím utkáním pro nás byl domácí duel s Monakem. Až příliš jsme se hnali dopředu a chtěli rozhodnout hned v prvním zápase. Mrzelo nás to dlouhou dobu, poučili jsme se z toho.
O jeho touze po zisku titulu v Lize mistrů…
Ta touha je nesmírná. Arsenal tu trofej ještě nikdy nevyhrál, a to už jsme jednou byli tak blízko. Na druhou stranu, už mám nějaký věk a musím být realista. Cesta za titulem je opravdu dlouhá a tvrdá. Zůstávám ambiciózní, ale nechci být snílek.
Sem vložte příslušný text včetně HTML syntaxe nebo v případě nevyužití této části vše vymažte - tedy včetně tohoto textu!