Trofej pro vítěze FA Cupu

V 5. kole FA Cupu s Leytonem Orient

30.01.2011, 17:25 – Filip SedlákProfil na Twitteru / Arsenal.com

Arsenal si dnešní výhrou nad Huddersfieldem zajistil postup do pátého kola nejstarší fotbalové klubové soutěže světa. Nedělní odpolední los mu za soupeře přiřadil třetiligový Leyton Orient.

Letošní cestu v FA Cupu začali „Kanonýři" ve třetím kole proti Leeds United. S tím 8. ledna na domácím Emirates Stadium remizovali pouze 1:1, ovšem v odvetě na Elland Road, která se konala o deset dní později, si výhrou 3:1 zajistili postup.

V další fázi čekal na tým ze severu Londýna Huddersfield Town. S tím se Wengerův celek utkal dnes po poledni a po výhře 2:1 postoupil do pátého kola.

Dnes v 17:10 se na Ostrovech konalo losování, a to Arsenalu do další fáze FA Cupu přiřadilo za soupeře Leyton Orient, jenž v Anglii působí v League One.

Zápasy pátého kola jsou naplánovány na víkend 18. a 19. února.

Kompletní los:

Leyton Orient - Arsenal
West Ham United - Burnley
Notts County / Manchester City - Aston Villa
Stoke City - Brighton & Hove Albion
Birmingham City - Sheffield Wednesday
Everton / Chelsea  - Reading
Manchester United - Crawley Town
Fulham / Tottenham - Bolton Wanderers / Wigan Athletic

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama